خدمات تبلیغات در گوگل پایا توسعه:

پایا توسعه به عنوان یکی از بزرگترین شرکتهای آی تی و تبلیغات اینترنتی ایران و نماینده (PremierPartner) رسمی گوگل، فعال در کشور و با دارا بودن حدود 50,000 (پنجاه هزار کاربر) و حدود 11 سال تجربه بهترین کیفیت و مشاوره را در تبلیغ اینترنتی و گوگلی در اختیار مجموعه گسترده ای از مشتریان از سازمانهای بزرگ دولتی و خصوصی تا وب سایت های کوچک فروشگاهی قرارداده است.
هر وب سایت و یا مجموعه ای با هر بودجه ای می توانند از یکی از پلن های تبلیغاتی پر بازده پایا توسعه بهره مند گردند.

توجه پایاتوسعه جهت کاهش قیمت دلار و افزایش سود از دلار سیاه و کوپن غیر قانونی استفاده نمی نماید. بسیاری از شرکت های نامعتبر از کوپن غیرقانونی و دلار سیاه استفاده می نمایند که در دراز مدت موجب بلاک شدن سایت مشتریان در گوگل خواهد شد به همین علت قیمت پایا توسعه از سایرین بالاتر است
لیست نماینده های مجاز تبلیغات شرکت گوگل(به دلیل تحریم از ایران با وی پی ان باز شود).
قانون ممنوعیت استفاده از کوپن غیر مجاز (به دلیل تحریم از ایران با وی پی ان باز شود).

توجه:در خدمات تبلیغ در گوگل پایا توسعه جهت جلوگیری از هرگونه مشکل احتمالی در ارتباط با تحریم ها، گواهی پایا توسعه از طریق دفتر پایا توسعه در آلمان صادر شده است و نگرانی از لحاظ تحریم در رابطه با تبلیغات در گوگل وجود ندارد.
توجه:اکانتهای پایا توسعه با حساب بانکی واقعی و دلار واقعی و نه کارت اعتباری مجازی غیرقانونی ایجاد می شوند در نتیجه نه تنها باعث افت رتبه سایت و دامنه و احیانا بلک لیست شدن سایت شما نمی گردند بلکه به دلیل گواهی دار بودن باعث افزایش اعتبار سایت نیز می گردند.
توجه:پایاتوسعه نماینده Google Premier Partner در کشور بوده که این گواهی همکاری رسمی به نام payadevو نه به نام شرکت دیگر تهیه شده است.

تبلیغ در گوگل

اگر تبلیغات در گوگل را نمی شناسید یا تجربه ای در تبلیغ گوگلی ندارید، به شما نوید می دهیم که با تبلیغ در گوگل کسب و کارتان متحول خواهد شد

ویژگی‌های آگهی گوگلی :

  • با کمترین هزینه‌ی ممکن می‌توانید شروع نمائید.
  • می توانید تعیین نمائید به ازای هر مشتری که وارد سایت شما می شود، فقط 50 تومان ( 500 ریال) یا کمتر پرداخت کنید.
  • می‌توانید ببینید که مشتریان شما با چه کلمات کلیدی وارد سایت شما می‌شوند.
  • فقط موقعی پول پرداخت می‌کنید که مشتری وارد سایت شما شده است.
  • گزارش ورود مشتری به سایت شما را گوگل (برترین موتور جستجوی دنیا)  ارائه خواهد کرد.

اگر هم‌اکنون تبلیغات در گوگل دارید یا تجربه ای ناموفق داشته‌اید …

به شما اطمینان می‌دهیم هزینه به ازای هر کلیک (Cost Per Click)  را در برخی از کلمات برای شما تا 50 تومان (500 ریال) کاهش دهیم. شاید اصل اهمیت کیفیت تبلیغ برای شرکت گوگل و سیستم مزایده‌ای گوگل برای همه به راحتی قابل فهم نباشد یا زمان کافی برای تنظیم کمپین شما گذاشته نشده است. مطمئنا کار کردن با بزرگترین کمپانی تبلیغاتی دنیا (گوگل) به هیچ عنوان ضرر ندارد به شرطی که با متخصصین همراه شوید و براساس سلیقه‌ی گوگل عمل نمائید.