ارائه درگاه پرداخت خارجی با پشتیبانی از کلیه سیستم های پرداخت

رویای فروش به جهانیان، می تواند آرزوی دیرینه ای در ذهن هر برنامه نویس، وبمستر، گرافیست، عکاس و هنرمندی ایرانی باشد. ما برای تحقق این آرزو تلاش کرده ایم و بستر آن را برای شما فراهم ساخته ایم؛ ارائه درگاه پرداخت خارجی با پشتیبانی از ارز های دلار و یورو ارمغان ما برای کاربران ایرانی است.

خدمات درگاه پرداخت ارزی با پشتیبانی از کلیه کردیت کارت های جهانی و سرویس های پرداخت بین المللی از جمله سرویس های ویژه پایا توسعه به کاربران خود می باشد.

درگاه های پرداخت این مجموعه از کلیه کردیت کارت ها و سیستم های پرداخت معتبر جهانی در بیش از 150 کشور دنیا و در قالب 2 واحد ارزی دلار و یورو پشتیبانی می کند.

 

پشتیبانی از کردیت کارت های بانکی جهانی

پرداخت با کارت های شرکت های Visa , Master , American Express از جمله روش های رایج پرداخت اینترنتی در خرید آنلاین می باشند که توسط درگاه پرداخت دلاری ارائه شده توسط پایا توسعه به صورت کامل پشتیبانی می شود و مشتریان شما به سادگی قادر به خرید توسط این کارت ها خواهند بود.

این در حالی است که بسیاری از درگاه های پرداخت خارجی ، خدمات پرداخت کردیت کارت ها را به صورت مستقیم پشتیبانی نمی کنند ، اما در سرویس ارائه شده از سوی پایا توسعه امکان پرداخت مستقیم با کردیت و دبیت کارت نیز وجود دارد.

 

امکان تبدیل و پرداخت موجودی

درگاه های پرداخت خارجی از سوی شرکت بین المللی ارائه می شود و از طریق مجموعه پایا توسعه می توانید به سادگی موجودی کیف پول خود را به قیمت روز دلار و حتی به ریال تبدیل کنید.
همچنین با پنل کاربری درگاه ارائه شده، می توانید موجودی خود را به سایر پول های الکترونیک از جمله پی پل ، اسکریل ، وبمانی و پرفکت مانی تبدیل کنید.

 

پشتیبانی درگاه از ارزهای دیجیتال

با توجه به توسعه و فراگیر شدن ارزهای دیجیتال امکان پرداخت مبلغ مورد سفارش کاربر توسط ارزهای دیجیتال نیز فراهم شده است. به این معنی که مشتریان شما می توانند هزینه مبلغ پرداختی مورد نظر را با بیت کوین و یا سایر ارزهای دیجیتالی نیز پرداخت کنند که در لحظه معادل دلاری ارز دیجیتال پرداختی به کیف پول شما واریز خواهد شد و در واقع با داشتن این درگاه سیستم شما مجهز به یک درگاه پرداخت بیت کوین نیز خواهد شد.

 

ای پی آی ساده با پشتیبانی از کلیه پلتفرم ها

کار با درگاه پرداخت ارائه شده از سوی پایا توسعه بسیار ساده است؛ کارگزار اصلی ارائه دهنده درگاه، کلیه ماژول و API های لازم برای استفاده از خدمات پرداخت آنلاین خارجی را برای مشتریان خود فراهم کرده است به گونه ای که در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید وب سایت یا اپلیکیشن مورد نظر خود را با هر زبانی به سیستم پرداخت مجهز کنید.