خرید و شارژ مستر کارت

اگر قصد خرید مستر کارت و یا تهیه مستر کارت قابل شارژ را دارید، پایاتوسعه این امکان را برای شما فراهم ساخته است. به سادگی با پر کردن فرم صدور مستر کارت می توانید و از خدمات پرداخت و خرید با مستر کارت بهره مند شوید و به این سیستم پرداخت جهانی بپیوندید. Master Card نیز یک سرویس پرداخت جهانی پرطرفدار است که امکان خرید از فروشگاههای اینترنتی بی شماری را به شما می دهد.

 

صدور مستر کارت

با داشتن مستر کارت می توانید تراکنش های بین المللی خود را از جمله انتقال وجه به خارج از کشور، خرید از فروشگاه های اینترنتی، پرداخت هزینه های مربوط به ثبت نام در دوره های آموزشی و دریافت دستمزد انجام کار برای افراد خارج از کشور را انجام دهید.

استفاده از از مستر کارت بسیار ساده بوده و به راحتی امکان تبادلات مالی با کشورهای خارجی را به شما می دهد. برای صدور مستر کارت می توانید از بخش خدمات “خرید مستر کارت” پایا توسعه اقدام کنید. فرایند صدور و یا خرید با مستر کارت شما در کوتاه ترین زمان ممکن و با حداقل کارمزد انجام می شود.

مستر کارت ها در دو نوع کلی فیزیکی و مجازی بسته به سفارش مشتری صادر می شوند و بسته به نیاز مشتری متغیر خواهند بود. مستر کارتهای مجازی برای خریدهای اینترنتی کوچک و سفارشات آنلاین مناسب است، ولی از مستر کارت های فیزیکی برای جلوگیری از حمل پول نقد در سفرهای خارجی استفاده می شود و قابلیت استفاده در دستگاههای Pos و ATM در خارج از کشور را نیز دارند.

 

شارژ مستر کارت

با خدمات شارژ مستر کارت می توانید با خیالی آسوده و به میزان دلخواه مستر کارت خود را در کوتاه ترین زمان و با کارمزدی منصفانه شارژ کنید. اما باید در نظر داشته باشید که این امکان فقط برای کارت های قابل شارژ مسیر است.

 

نقد کردن موجودی مستر کارت به ریال

اگر درآمد شما به صورت دلار و یورو و یا هر ارز دیگری در حساب مستر کارت شما قرار دارد و قصد نقد کردن موجودی آن را به ریال دارید، با پایا توسعه تنها در چند گام ساده می توانید این موجودی را نقد نمایید.
تسویه حساب سریع و سهولت در فرآیند پرداخت از جمله مزیت های سیستم نقد کردن موجودی مستر کارت در پایا توسعه است.

 

پرداخت آنلاین و خرید با مستر کارت

ممکن است بارها پیش آمده باشد که قصد خرید یک محصول را از فروشگاههای اینترنتی خارجی را داشته باشید، مواردی همچون خرید از آمازون رزرو هتل ، خرید بلیط هواپیما و یا سرویس های اینترنتی که درگاه پرداخت داخلی را پشتیبانی نمی کنند.

اما با سیستم پرداخت آنلاین با مستر کارت امکان خرید سریع کلیه سفارشات اینترنتی شما با این شبکه پرداخت امکان پذیر است.

تنها کافیست در فرم سفارش “خرید با مستر کارت” ، لینک محصول مورد نظر را وارد کنید و معادل آن را به ریال پرداخت کنید تا خرید شما در کمتر از چند ساعت انجام شود.

 

تفاوت مستر کارت با ویزا کارت

این دو کارت یعنی مستر کارت و ویزا کارت از نظر نرخ سود، محدودیت های اعتبار تقریبا یکسان هستند، اما در حوزه برنامه های پاداش و ویژگی های سیستمی تفاوت هایی دارند. البته بیشتر تفاوت های این دو کمپانی در ارائه خدمات متوجه کردیت کارت های آنهاست، ولی در کارت های اعتباری تفاوت آنچنانی به چشم نمی خورد.
هر دو از برندهای مشهور کردیت کارت در جهان هستند اگر چه خود این کمپانی ها اقدام به صدور کردیت کارت نمیکنند، اما بانک ها و دیگر موسسات مالی کارت آنها را صادر می کنند. ویزا و مستر هر دو از نظر گستردگی خدمات و رایج بودن بین فروشگاه های اینترنتی تقریبا یکسان هستند و به سادگی می توانید خرید خود را از طریق این کارت ها انجام دهید.

هر دوی مستر کارت و ویزا کارت دو برند مشهور کردیت کارت در جهان هستند اگر چه خود این کمپانی ها اقدام به دور کردیت کارت نمی کنند. بانک ها و دیگرر موسسات مالی کارت ها را صادر می کنند. ویزا کارت و مستر کارت هر دو از نظر گستردگی خدمات و رایج بودن بین فروشگاه های اینترنتی تقریبا یکسان هستند و به سادگی می توانید خرید خود را از طریق این کارت ها انجام دهید.

 

نقد کردن موجودی مستر کارت

اگر درآمد شما به صورت دلار و یا یورو و یا هر ارز دیگری در حساب مستر کارت شما قرار دارد و قصد نقد کردن موجودی آن را به ریال دارید، با پایا توسعه تنها در چند گام ساده می توانید این موجودی را نقد نمایید.

سرویس های همچون Payoneer مستر کارتهای متصل به حساب را به شما می دهند که شما می توانید موجودی حساب های خود را در مارکت پلیس ها به سادگی نقد کنید. به همین خاطر توصیه می شود، به جای انتقال و یا پرداخت از طریق مستر کارت برای انتقال موجود خود در این سیستم های دیگری همچون پرفکت مانی استفاده کنید.
تسویه حساب سریع و سهولت در فرآیند پرداخت از جمله مزیت های سیستم نقد کردن موجودی مستر کارت در این مجموعه است.