نقد کردن درآمدهای ارزی ویژه توسعه دهندگان

با توجه به پتانسیل بالای برنامه نویسان، وبمستران، طراحان و عکاسان و ناشران و … عزیز کشور در عرصه فعالیت داخلی و بین المللی چالش نقد کردن درآمد ارزی این افراد را نمی توان نادیده گرفت. از سوی دیگر وجود چالش های ناشی از تحریم ها باعث شده است تا پایا توسعه برای این گروه بزرگ ایرانی خدمات ویژه ای را ارائه نماید تا علاوه بر هموار کردن مسیر موفقیت این عزیزان، بستری مناسب برای کسب درآمد های خارجی و ارزآوری را برای کشور را فراهم سازد؛ تا شاید شروعی بر حضور راه دور متخصصان ایرانی در عرضه جهانی باشد.

 

خدمات ویژه برنامه نویسان و توسعه دهندگان

نقد کردن درآمدهای ارزی فقط از وب سایت های معتبر همچون :

 • freelancer.com
 • themeforest.net
 • envato.com
 • wrapbootstrap.com
 • videohive.net
 • graphicriver.net
 • 99design.com
 • adfordgames.com
 • peopleperhour.com
 • guru.com
 • bidvertiser.com
 • elance.com
 • graphicriver.net

صورت می پذیرد. برای درآمد کسب شده از وب سایتهای نامبرده می بایست ابتدا در وب سایت پایا توسعه ثبت نام کنید، پس از ارسال مدارک و تایید حساب کاربری فرم درخواست تسویه حساب برای سایت مذکور را به همراه اطلاعات درخواستی به صورت کامل پر نمایید تا فرایند مربوط به نقد کردن درآمد ارزی شما انجام شود.

 

فعال کردن اکانت های فریلنسری و نقد کردن درآمد خارجی

اگر شما جز دسته کسانی هستید توانمندی شروع کسب و کار بین المللی را دارید، اما حساب جهت پرداخت های بین المللی و یا نقد کردن درآمد خارجی خود را ندارید ما می توانیم اطلاعات حساب مورد نیازتان را جهت تسویه حساب های حاصل از تلاش خود را در عرصه جهانی به شما ارائه کنیم.

برای این کار شما می توانید به هنگام تکمیل اطلاعات حساب کاربری در بخش نحوه تسویه حساب در وب سایت مربوطه ، اطلاعات حساب پایا توسعه را که توسط همکاران ما به شما ارائه می شود را وارد نمائید و معادل ریالی آن را در حساب بانکی خود تحویل بگیرید.

 

ارائه درگاه پرداخت بین المللی

آیا کاربران و متقاضیان خارجی زیادی برای وب سایت خود دارید اما به دلیل نداشتن درگاه پرداخت بین المللی قادر به ارائه خدمات و فروش به آنها نیستید ؟!
سامانه پایا توسعه با ارائه درگاه پرداخت بین المللی این بستر را برای ورود شما به عرصه تجارت جهانی فراهم ساخته است.
ارائه درگاه های واسط پرداخت با پشتیبانی از حساب های متصل به Visa , Master , American Express , PayPal , PerfectMoney , Payeer , WebMoney , Bitcoin و…
از جمله خدمات این مجموعه به توسعه دهندگان می باشد.

 

فعالسازی حساب های توسعه دهنده اپل و گوگل و …

با توجه به فراگیر شدن اپلیکیشن ها و وجود اپ استورهای محبوب و پر طرفداری همچون Google Play Service و Apple Store بسیاری از برنامه نویسان داخلی برای انتشار برنامه های خود نیاز به Google Play Developer account و Apple store Developer Program دارند، اما متاسفانه به دلیل تحریم ها قادر به افتتاح حساب برای خود نمی باشند. از این رو پایا توسعه برای رفع چالش این عزیزان امکان ایجاد حساب کاربری توسعه دهنده برای کلیه سرویس دهندگان محبوب همچون اپل استور، گوگل پلی سرویس و.. را فراهم ساخته است.
یعنی شما می توانید به سادگی حساب دولوپر اپل و یا حساب دولوپر گوگل پلی را با پایا توسعه تهیه کنید.

 

تهیه لایسنس نرم افزارهای مورد نیاز

شاید تاکنون نیاز به لایسنس نرم افزار های خاصی برای کار خود پیدا کرده باشید اما متاسفانه به دلیل عدم پشتیبانی سرویشس دهنده های خارجی از سیستم بانکی داخلی قادر به تهیه آنها نشده باشید، اما با پایا توسعه شما به سادگی می توانید لایسنس تمامی برنامه ها و سرویس های مورد نظر خود را تهیه کنید.

به این منظور می توانید یا از بخش سفارش پرداخت با پایا توسعه می توانید نیازمندی خود را برطرف سازید و یا با خرید کارتهای هدیه ویزا خودتان نسبت به تهیه محصول مورد نظر اقدام نمایید.

 

خدمات وبمستری

اگر به عنوان یک وب مستر قصد تهیه و خرید سرور و یا سرویس تحت شبکه خاصی را دارید اما به دلیل عدم داشتن حساب پرداخت بین المللی قادر به تهیه سرویس مورد نظر نمی باشید می توانید به سادگی با واحد پشتیبانی ما تماس حاصل فرمائید و نیازمندی خود را با کارشناسان ما مطرح نمائید تا مقرون به صرفه ترین راهکار برای تهیه سرویس مورد نظر به شما ارائه شود.
خرید سرور، تهیه فضا هاستینگ، دامنه، صدور گواهینامه SSL ،سیستم های مانیتورینگ و … از جمله خدمات پایا توسعه ویژه وبمستران عزیز می باشد.