خدمات شارژ و خرید ویزا کارت در ایران

اهمیت خرید ویزا کارت برای یک کاربر در ایران از آنجا شروع شد، که بسیاری از سرویس ها و خدمات پرداخت برای ارائه خدمات خود از این سرویس استفاده کردند. Visa یک موسسه مالی و اعتباری چند ملیتی واقع در آمریکاست، که با توجه به گستردگی جغرافیایی خدمات آن؛ داشتن یک حساب ویزا امکان استفاده از خدمات فروشگاه ها و سرویس های اینترنتی زیادی را به ما می دهد. با توجه به این که ویزا یک کمپانی آمریکایی است و با تحریم های موجود امکان استفاده از خدمات خرید با ویزا کارت را به کاربران ایرانی نمی دهد، با استفاده از خدمات صدور ویزا کارت پایا توسعه می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن صاحب ویزا کارت شوید.

 

خرید و صدور ویزا کارت

با داشتن و صدور ویزا کارت می توانید بدون محدودیت از تمامی فروشگاه های اینترنتی خرید کنید. حتی بسیاری از فروشگاه های اینترنتی به صورت مستقیم به ایران ارسال دارند، که علاوه بر این امکان حواله اینترنتی یا انتقال وجه به دیگران بدون نیاز به پرداخت هزینه های اضافی مربوط به پرداخت واسطه ای وجود دارد که البته به نسبت رقبای خود یعنی مستر کارت و پی پل نقاط ضعفی نیز دارد. خدمات خرید ویزا کارت هدیه ، افتتاح حساب های ویزا کارت های با نام و بی نام سریع در پایا توسعه از راهکارهای ساده و سریع این مجموعه برای رفع چالش های خرید از فروشگاههای بین المللی است.

 

شارژ حساب و خرید ویزا کارت

در صورتی که قصد شارژ Visa کارت خود را دارید، می توانید از خدمات شارژ ویزا کارت با مبلغ شارژ شده مشخص دلار و یورو پایا توسعه استفاده کنید. به این منظور می بایست فرم درخواست صدور ویزا کارت را به صورت آنلاین تکمیل کنید و پس از پرداخت مبلغ به کارت های عضو شتاب در اندک زمان ممکن صاحب یک ویزا کارت شوید.
اگر قصد تهیه ویزا کارت های شارژ شده با مبلغ مشخص را داشته باشید می توانید با خرید ویزا کارت های هدیه پایا توسعه به سادگی این نیازمندی خود را برطرف سازید.

 

فروش موجودی ویزا کارت

در صورتی که در حساب ویزا کارت خود موجودی داشته باشید و قصد فروش ویزا کارت خود را داشته باشید یا در واقع بخواهید تا آن را به ریال تبدیل کنید می توانید از طریق پایا توسعه اقدام کنید. به این منظور می توانید به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت و پس از ثبت اطلاعات کارت همکاران ما روند تسویه حساب در کمترین زمان ممکن انجام خواهند داد.
توصیه می شود اگر قصد دریافت نقدینگی حساب خود از طریق سرویس های خارجی را دارید، از سرویس های دیگری همچون فروش وبمانی استفاده نمایید تا کارمزد کمتری را برای انتقال پرداخت نمایید.

 

پرداخت با ویزا کارت

ممکن است افتتاح حساب ویزا کارت از نظر بسیاری از کاربرانی که به ندرت خرید از وب سایت های خارجی دارند کاری دشوار و وقت گیر باشد. اگر به صورت اتفاقی موقعیتی پیش آمده که قصد دارید از یک وبسایت خارجی خرید داشته باشید، پایا توسعه می تواند سفارش پرداخت با ویزا کارت در سریع ترین زمان ممکن و به روشی مطمئن و بدون نیاز به افتتاح حساب انجام دهد.

این سرویس برای کاربرانی که نیاز به خرید با ویزا کارت را دارند و یا افرادی که به ندرت خرید های خارجی سروکار دارند بهترین گزینه می باشد.

در روند ثبت سفارش برای پرداخت با ویزا کارت از وبسایت های خارجی کافی است تا فرم درخواست خرید را به صورت آنلاین تکمیل نموده و مشخصات محصول را ثبت نمایید. پس از بررسی سفارش توسط تیم پایا توسعه، با شما تماس گرفته می شود و جزئیات فرآیند خرید جهت اطمینان خاطر بیشتر پرسیده می شود و سپس فرآیند پرداخت صورت می پذیرد.