فروش و خرید پرفکت مانی در ایران به صورت آنی و اتوماتیک

تقاضا برای خرید پرفکت مانی در ایران از زمانی شروع شد که این سیستم شبیه بسیاری دیگر از سیستم های پرداخت بین المللی نظیر وبمانی و پی پل، در سیستم پرداخت آنلاین وب سایت های خارجی مورد استفاده قرار گرفت. با استفاده از سیستم پرداخت خرید پرفکت مانی و کد های ووچر این سرویس دهنده، کاربر می تواند هر نوع اکانت پرفکت مانی را با هر ارزی (دلار، یورو و طلا) شارژ نماید.

با استفاده از خدمات پایا توسعه می توانید خرید و فروش پرفکت مانی را در ایران بدون نگرانی و در سریعترین زمان ممکن انجام دهید و حساب Perfect Money خود را در هر ساعت شبانه روز به صورت خودکار شارژ کنید. همچنین می توانید در کوتاه ترین زمان ممکن درآمد خود را به تومان تبدیل کنید.

فرآیند شارژ و خرید پرفکت مانی کاملا خودکار بوده و به محض پرداخت صورت حساب به صورت آنلاین، معادل وجه مورد نظر به حساب شما واریز خواهد شد. جهت آگاهی بیشتر از نحوه خدمات رسانی این مجموعه می توانید با ادامه این مطلب همراه ما باشید.

 

خرید و فروش Perfect money در پایا توسعه چگونه است؟

دارندگان حساب پرفکت مانی می توانند به راحتی با خرید ووچر پرفکت مانی یا سایر روش های پرداختی دیگر اکانت خود را شارژ و برای آن اعتبار تهیه کنند. این شبکه پرداخت، سیستم مطمئنی است که برای پرداخت حواله های سنگین بسیار مناسب است و تا کنون مشکلی با کاربران ایرانی نداشته است. اما هنوز در میان کاربران شبکه اینترنت به اندازه سایر روش های پرداخت آنلاین بین المللی مانند، پرداخت با ویزا کارت و یا مستر رواج نیافته است.
این شبکه پرداخت مشکلی برای افتتاح حساب برای کاربران داخلی ندارد، اما به دلیل برخی محدودیت های حاضر در خصوص حواله دلاری، شارژ حساب پرفکت مانی برای کاربران، کار نسبتا دشواری است. اما با پایا توسعه شما می توانید به صورت لحظه ای و مطمئن اقدام به خرید پرفکت مانی و افزایش موجودی حساب Perfect Money خود نمایید.

برای این کاردر بخش سفارشات وارد صفحه “خرید پرفکت مانی” شوید و فرم درخواست را به صورت آنلاین پر کنید و میزان درخواستی خود را در این فرم مشخص کنید. پس از پرداخت مبلغ برآورد شده شارژ حساب Perfect Money به صورت کاملا خودکار صورت می پذیرد و مبلغ مورد نظر به حساب شما واریز خواهد شد.
همچنین با خرید ووچر پرفکت مانی در ایران با مبلغ مورد نظر از پایا توسعه می توانید اکانت خود را به مقدار مورد نیاز شارژ نمایید.

 

تبدیل و فروش پرفکت مانی

از دیگر مزیت های استفاده از این شبکه پرداخت بزرگ برای کاربران ایرانی، استفاده از آن برای کسب درآمد بین المللی است. پس از کسب درآمد در این سیستم می توانید فرآیند فروش پرفکت مانی خود را به پایا توسعه بسپارید. همچنین می توانید با سرویس تبدیل پرفکت مانی به تومان در پایا توسعه این کار را در کوتاه ترین زمان با کمترین کارمزد انجام دهید.

برای این کار کافیست تا فرم آنلاین درخواست “فروش پرفکت مانی” را تکمیل کنید و پس از آن که مقدارموجودی مورد نظر را به حساب سایت پایا توسعه انتقال دهید. پس از انتقال، معادل تومان به حساب بانکی شما واریز خواهد شد. اگر عملیات تسویه در خارج از ساعات اداری انجام شود، فرآیند پرداخت به حساب در روز بعد انجام خواهد شد.

در مورد فروش ووچر پرفکت مانی نیز عملیات به همین شکل خواهد بود، شما کد ووچر مورد نظر خود را در فرم فروش ووچر ثبت می نمایید. پس از ثبت در سیستم مبلغ مورد توافق در فرم سفارش به حساب بانکی شما واریز خواهد شد. توجه داشته باشید برای تسریع واریز وجه حتما حساب بانکی خود را در سیستم ثبت کرده باشید.

 

افتتاح حساب پرفکت مانی

اگر حساب Perfect Money ندارید و قصد ورود به دنیای کسب و کار در گستره بین المللی دارید می توانید با کمک پایا توسعه اقدام به افتتاح حساب پرفکت مانی وریفای شده داشته باشید.
ما تمام اقدامات لازم برای ایجاد یک اکانت تائید شده با مشخصات و ایمیل شما را در کمتر از 72 ساعت انجام می دهیم و اطلاعات کامل مربوط به حساب و پنل اینترنتی آن را در اختیار شما قرار می دهیم.

پس از تحویل حساب می توانید با مراجعه به پنل کاربری خود نسبت به تغییر کلمه عبور حساب کاربری و ایمیل مربوط به آن را انجام دهید. اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد افتتاح حساب پرفکت مانی دارید، می توانید با همکاران ما در واحد پشتیبانی وب سایت پایا توسعه در ارتباط باشید. به این صورت در مواقعی که قصد فروش پرفکت مانی موجودی خود را دارید نیاز به پرداخت 2% کارمزد انتقال موجودی پرفکت مانی نخواهید بود.