خدمات فروش و خرید پی پال (PayPal) در ایران

نام PayPal با تلفظ صحیح پی پل، که متاسفانه با تلفظ اشتباه پی پال در میان کاربران رایج شده است؛ یکی از بزرگترین پذیرندگان پرداخت آنلاین در سراسر جهان است که در پایا توسعه امکان خرید پی پال، فروش و افتتاح حساب آن برای شما فراهم شده است .
امروزه فروشگاه های اینترنتی به صورت گسترده پی پال را به عنوان درگاه پرداخت خود انتخاب کرده اند و همچنین افراد زیادی به واسطه ارسال و دریافت حواله PayPal اقدام به تجارت و تبادل وجه می نمایند. استفاده از خدمات PayPal برای کاربران داخل ایران ممکن نیست، اما با پایا توسعه می توانید، از خدمات پرداخت آنلاین این کمپانی بزرگ بدون نگرانی و با پرداخت کمترین کارمزد بهره مند شوید.
پس اگر قصد فروش موجودی پی پال و یا شارژ حساب خود را دارید، می توانید با استفاده از خدمات این مجموعه در کمترین زمان ممکن اقدام نمایید. خدمات شارژ حساب و پرداخت با پی پل، نیمه اتوماتیک بوده و پس از پرداخت صورت حساب توسط همکاران واحد پشتیبانی انجام خواهد شد.

 

خرید و شارژ حساب پی پل به صورت سریع

اگر جز دسته افرادی هستید که حساب PayPal دارید اما موجودی لازم برای انجام سفارشات و یا پرداخت آنلاین ندارید، با استفاده از خدمات “خرید پی پال” اقدام به شارژ و افزایش موجودی اکانت خود نمایید. شارژ حساب پی پل در این مجموعه در دو واحد دلار و یورو صورت می پذیرد.

در فرم سفارش خرید پی پل شما می بایست ابتدا اطلاعات لازم را وارد نمایید. این اطلاعات شامل مبلغ مورد نظر جهت شارژ اکانت و آدرس ایمیل PayPal جهت شارژ اکانت می باشد. پس از تکمیل سفارش خرید پی پال می بایست صورت حساب خود را پرداخت کنید، سپس همکاران ما با توجه به وضعیت سفارش شما اقدام با شارژ Paypal شما می نمایند.

در زمان ثبت درخواست خرید پی پال در نظر داشته باشید، که حتما حساب پی پل شما وریفای شده باشد و یا محدودیت دریافت و انتقال وجه نداشته باشد، چون در صورتی که اکانت شما مشکل داشته باشد؛ وجه انتقالی در حساب شما بلاک خواهد شد و مسئولیت آن بر عهده خودتان خواهد بود.

 

فروش پی پال و نقد کردن درآمد ارزی

این سامانه علاوه بر ارائه خدمات خرید پی پال، امکان فروش پی پال و تبدیل موجودی کاربرانی ( برنامه نویسان ، وبمستران ، عکاسان و.. ) که درآمد ارزی خارج از کشور دارند را نیز فراهم ساخته است. به این منظور کافی است تا با تکمیل فرم فروش موجودی پی پال را پر کنید و اطلاعات خواسته شده را در آن وارد کنید.

به این منظور کافی است تا با تکمیل فرم فروش Paypal را پر کنید و اطلاعات خواسته شده را در آن وارد کنید. پس از انتقال موجودی از طرف شما به حساب پایا توسعه و تائید پرداخت، فرآیند پرداخت معادل تومانی آن به شما آغاز می شود. پروسه نقد کردن درآمد ارزی بسته به سوابق خرید و فروش مشتری بین 1-3 روز کاری زمان بر خواهد بود.

امکان فروش پی پال به پایا توسعه از کلیه کشورها و با ریجن های مختلف امکان پذیر است. اما پایا توسعه تنها پذیرنده موجودی کاربرانی است که حساب معتبر و وریفای شده داشته باشند. پس اگر حساب شما وریفای شده است و قصد فروش پی پل خود را دارید هم اکنون می توانید با استفاده از خدمات پایا توسعه آن را نقد کنید.

 

افتتاح حساب وریفای شده پی پال

برای استفاده از خدمات Paypal می بایست ابتدا اقدام به افتتاح حساب پی پال کنید. با توجه به تحریم ها و محدودیت های موجود امکان افتتاح حساب پی پال به طور مستقیم برای هموطنان ایرانی وجود ندارد، اما با استفاده از پایا توسعه می توانید در کمترین زمان ممکن صاحب یک حساب پی پال کاملا وریفای شده شوید و پرداخت های خود را از طریق حساب متعلق به خود انجام دهید.
افتتاح حساب PayPal به شما امکان خرید از تمامی فروشگاه هایی که درگاه پرداخت پی پال دارند را می دهد.علاوه بر آن می توانید در سطح بین المللی به انتقال وجه را انجام دهید و معاملات مالی خود را به سادگی انجام دهید.

امکان تبادل وجه با افراد در سراسر جهان و پشتیبانی از پرداخت های آنلاین از مهمترین مزیت های افتتاح حساب پی پال وریفای شده است، پرداخت هزینه آزمونها و سرویس های اینترنتی و انتقال پول به دوستان نیز از دیگر مزیت های این سرویس می باشد.
اما از آنجایی که امکان افتتاح حساب و وریفای اکانت پی پل برای کاربران داخلی وجود ندارد، ما درپایا توسعه این امکان را برای شما فراهم ساخته ایم. به سادگی می توانید با مراجعه به فرم سفارش افتتاح حساب پی پل اقدام به تهیه سرویس مورد نظر خود نمایید.